Jaunākās paaudzes televīzija

Interaktīvā televīzija ir digitālā televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu.

Lattelecom interaktīvā televīzija ir Jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā televīzija Latvijā, kas patiešām nodrošina interaktivitāti – virtuālo nomu, pārraižu arhīvu, raidījuma ierakstu un daudzas citas iespējas. Pārbaudi, vai Tev ir pieejama interaktīvā TV.

Digitālās TV televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Lai pieslēgtu interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi. Pārbaudi, vai Tev ir pieejama interaktīvā TV.

Lattelecom Interaktīvajā TV pieejams augstās izšķirtspējas kanāli, kā piemēram, Eurosport HD, National Geographic HD. Lattelecom Interaktīvās TV abonentiem ir pieejami augstas izšķirtspējas (high definition – HD) kanāli, kuri izceļas ne tikai ar augstu attēla kvalitāti, bet arī ar augstvērtīgu un interesantu programmas saturu. HD kanāli Lattelecom Interaktīvās TV abonentiem pieejami angļu un krievu valodās.

Lattelecom Interaktīvā TV tiek nodrošināta, izmantojot klienta interneta pieslēgumu un īpašu aparatūru – modemu, kas paredzēts vairāku vienlaicīgu pakalpojumu aparatūras pieslēgšanai un datu pārraidei, un dekoderi, kas nodrošina video MPEG 4 un audio signāla dekodēšanu. Lattelecom Interaktīvās TV skatītājiem pieejami īpaši izvēlēti televīzijas kanāli, kas ir ļoti populāri TV kanāli. Salīdzinot ar analogo TV, Interaktīvā TV nodrošina labāku attēla un skaņas kvalitāti, tajā iespējams izvēlēties arī raidījumu un subtitru valodu, uzlikt atgādinājumus par tiem raidījumiem, kurus skatītājs vēlas atcerēties, televizorā aplūkot kanālu programmas un raidījumu aprakstus, meklēt raidījumus, kā arī izmantot drošības koda atslēgu, lai bloķētu kanālus. Kanālus var bloķēt tādā gadījumā, ja abonējat pieaugušo paku un nevēlties, lai Jūsu bērni skatītos pieaugušo kanālus. Šādā gadījumā noderēs funkcija – kanālu bloķēšana, lai bloķētiem kanāliem varētu piekļūt tikai Jūs vai arī tie cilvēki, kuri drīkst vērot atsevišķus kanālus.

Par papildpakalpojumiem, kas pieejami tikai Lattelecom interaktīvās TV klientiem, tad jāpiebilst arī tas, ka Lattelecom Interaktīvās televīzijas abonentiem ir pieejama arī sadaļa Apollo ziņas, kas ļauj uzzināt aktuālos jaunums vēl pirms ziņu izlaidumiem, ielūkošanās avīzēs vai interneta portālos.

Lattelecom saviem klientiem televīziju piedāvā kopš 2007. gada aprīļa. Tā tiek nodrošināta, izmantojot klienta interneta pieslēgumu un īpašu aparatūru – modemu, kas paredzēts vairāku vienlaicīgu pakalpojumu aparatūras pieslēgšanai un datu pārraidei, un dekoderi, kas nodrošina video MPEG 4 un audio signāla dekodēšanu.

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: