Optiskais internets Rīgā

Mūsdienīgs optiskais internets Rīgā ar interneta ātrumu līdz 500 Mbit/s. Pārbaudi, vai Tavās mājās ir iespējams ievilkt ātrāko internetu Eiropā. Pārbaudi jau tagad, vai Tavā mājoklī var ierīkot optisko internetu Rīgā no uzticama pakalpojumu sniedzēja.

Pieteikt var vairākus optiskā interneta plānus vai optiskā interneta komplektus. Piesakot interneta plānu optika 1 – Jūs saņemsiet optisko internetu Rīgā ar ātrumu līdz 20 Mbit/s ar minimālo garantēto lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Piesakot interneta plānu optika 3 – Jūs saņemsiet optisko internetu Rīgā ar ātrumu līdz 100 Mbit/s ar minimālo garantēto lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Piesakot interneta plānu optika 4 – Jūs saņemsiet optisko internetu Rīgā ar ātrumu līdz 200 Mbit/s ar minimālo garantēto augšupielādes un lejupielādes ātrumu.

Unikāls interneta pieslēgums

Tev jāzina arī tas, ka Lattelecom katram savam klientam piedāvā unikālu interneta pieslēgumu. Gan DSL, gan optiskā interneta lietotāji saņem unikālu interneta pieslēgumu, jo pakalpojums tiek ievilkts līdz pat pašam dzīvoklim, kas nozīmē, ka interneta pieslēguma ātrums netiek dalīts ar vēl kādu no klientiem, kuri arī šajā mājā ir izvēlējušies ātru un kvalitatīvu internetu – Lattelecom internetu. Tas arī izskaidro, kāpēc Lattelecom spēj garantēt tik lielu minimālo garantēto augšupielādes un lejupielādes ātrumu.

Optiskais internets tiek ierīkots tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Optiskais internets Rīgā pieejams vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas. Ierīkošana un interneta modems bez maksas – piesaki Lattelecom interneta pieslēgumu Rīgā!

Advertisements

Birkas: , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: