Ātrais kredīts bez maksas

Izdevīgāk naudu var saņemt no aizdevēja, ja tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas. Pirmo kredītu bez maksas piedāvā daudzi Latvijas aizdevēji. Pirmo kredītu bez maksas var saņemt sākot no 18 gadu vecuma bez darba vietas līdz Ls 200 bez maksas.

Latvijas aizdevēji izsniedz SMS kredītu jeb pirmo kredītu bez maksas sākot no 18 gadu vecuma, sākot no 19 gadu vecuma, sākot no 20 gadu vecuma un 21 gada vecuma. Katram aizdevējam ir savi nosacījumi, kādā vecumā tiek izsniegts SMS kredīts. Tas pats ir par maksimālo vecumu, kurā var saņemt aizdevumu. Maksimālais vecums, kurā var saņemt naudu ir 75 gadi, bet atsevišķi aizdevēji izsniedz līdz 60 gadiem, līdz 70 un tamlīdzīgi. Kopumā SMS kredītu var saņemt teju jebkurš Latvijas iedzīvotājs, jo ātrais kredīts tiek izsniegts no 18 līdz 75 gadiem. Tiek prasīta pozitīva kredītvēsture bez kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs.

Katram Latvijas iedzīvotājam, kurš vēlas aizņemties ātro kredītu internetā bez ķīlas ir nepieciešams – bankas konts (jebkurā Latvijas bankā), mobilais telefons (ar jebkuru pieslēgumu) un e-pasta adrese. Uz bankas konta ir vajadzīgs vismaz Ls 0.01, ja esi jauns klients, jo visiem jaunajiem klientiem ir jāidentificē savs bankas konts.

Ātro kredītu var pieteikt ļoti ātri, ērti un vienkārši, jo kredītu sniedzēji paliek aizvien pieejamāki. Tas ir lieliski, ja esi aizdevējs, bet jebkurā gadījumā vajag izvērtēt savas spējas atmaksāt naudu aizdevējam laikā bez pārkāpumiem.

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: