Optiskais internets

Optiskais internets Zolitūdē

Ātrākais optiskais internets Zolitūdē. Tā kāds optiskā interneta klients raksturo Lattelecom optisko internetu.

Lattelecom optiskais internets Zolitūdē ir super ātrs! Man Lattelecom interneta pieslēgums ir kopā ar interaktīvo TV. Salīdzinot ar citiem pieslēgumiem un internets TV komplektiem, piedāvājumiem cena daudz mazāka, bet papildus interaktīvā televīzija piedāvā daudz pakalpojumus, kurus nepiedāvā neviens cits operators Latvijā.

Ļoti patīk šis cik noprotams jaunais piedāvātais interneta pieslēgums, kurš ir gan ļoti kvalitatīvs un ātrs, gan arī stabils. Iespējams man tā liekas, jo visu laiku esmu lietojis nekvalitatīvu interneta pieslēgumu, kurš brīžiem vispār nebija pieejams, bet aplūkojot arī atsauksmes par Lattelecom optisko internetu Zolitūdē un visur citur – tās ir tikai un vienīgi pozitīvas.

Pats lietoju optisko interneta ar ātrumu līdz 100Mbit/s, bet protams ir pieejams daudz ātrāks, kura ātrums būs līdz 500Mbit/s kopā ar interaktīvo TV. Šādu optisko internetu ar ātrumu līdz 500Mbit/s lieto mans draugs, kas arī dzīvo Zolitūdē. Draugs par šo optisko internetu arī ir sajūsmā pateicoties tā ātrumam un zemajām cenām.

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: