SMS kredīts internetā

SMS kredīta nauda īstajā brīdī,  īstajā vietā un īstajā laikā. SMS kredīts ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem, kuri Jūs patīkami pārsteigs. Viens no tādiem – Pirmais kredīts bez maksas jeb atmaksā tikai tika daudz naudas, cik aizņēmies.

SMS kredīts

SMS kredīts var palīdzēt un izpalīdzēt jau tagad, jo to var saņemt jau pēc dažām un nedaudzām minūtēm. Ja Tev ir bankas konts – kādā no Latvijas bankām, kā piemēram, SEB bankā, Swedbank, Citadele bankā, Latvijas Krājbankā un citā bankā, tad kredītu saņemsi jau pavisam drīz. Tālāk tikai atliek aiziet līdz bankomātam un izņemt naudu vai tērēt naudu izmantojot interneta banku. Un vispār ātrākās bankas ir  Swedbank, SEB, Citadele, Nordea, Latvijas Krājbanka, DNB Nord, Hipotēku banka,  GE Money un Norvik Bankas. Ja Tavs bankas konts ir kādā no minētajām bankām, tad zini, ka kredītu saņemsi ļoti ātri. Ja Tavs konts ir citā bankā, tad kredīta saņemšanas laiks var ieilgt līdz pat vairākām stundām un dienām.

SMS kredīta summas

SMS kredīts 10 Ls, SMS kredīts 27 Ls, SMS kredīts 134 Ls vai arī tik liels SMS kredīts, cik Tu vēlies, jo kredīta summu klients var izvēlēties pats. Pirmajā reizē maksimālā kredīta summa var būt 150 Ls, otrajā reizē tā var būt līdz 200 Ls, bet sākot no trešās reizes maksimālā kredīta summa var būt līdz pat 250 Ls bez ķīlas un galvojuma.

Aizņemies atbildīgi, esi atbildīgs un izvērtē savas iespējas atmaksāt SMS kredītu internetā no uzticama aizdevēja. Ja Jūti, ka nespēsi atmaksāt SMS kredītu noteiktajā laikā, tad viegli atliec kredīta atmaksu vēl par 30 dienām.

Seko Mums arī youtbe: Ātrais kredīts un SMS kredīts.

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: