Kur saņemt ātro kredītu?

Ātrais kredīts katru dienu bez ķīlas un galvojuma ir saņemams pie uzticama aizdevēja, kas pirmo kredītu piedāvā bez maksas. Nauda protams par šo aizdevumu būs jāatmaksā, bet papildus procenti jeb komisijas maksas nebūs jāmaksā. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts bez maksas ir ātrais kredīts bez ķīlas papīriem un komisijas maksas.

Pirmais kredīts bez maksas, kas tulkojumā ir 0% kredīts, jo būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Papildus tam nav nepieciešami lieki papīri un ķīlas. Pats labākais ir tas, ka ātrais kredīts pozitīvas atbildes gadījumā nonāks Jūsu kontā pāris minūšu laikā. Pozitīva atbildes gadījuma, jo ātro kredītu izsniedzējiem nepatīk tādi aizņēmēji, kuri ir kredītu reģistros. Ātrais kredīts ir saņemams noteiktā vecumā, jo Latvijas iedzīvotājiem, kuri nav sasnieguši noteiktu vecuma – ātrais kredīts netiek izsniegts. Pirmais kredīts bez maksas ir tas ātrais kredīts, kuru varēsi atmaksāt noteiktajā laikā vai nepieciešamības gadījumā pagarināt vēl par 7 līdz 30 dienām.

Kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas

Tas protams ir SMScredit. Ātrais kredīts no šīs kompānijas ir ļoti labs risinājums, kad nepieciešami steidzami naudas līdzekļi. Tas ir uzticams aizdevējs un arī līderis Latvijas ātro kredītu nozarē ar vairāk kā 100 000 klientiem. Šis skaits strauji aug, jo cilvēki laikam ir sapratuši, kurš piedāvā izdevīgu aizdevumu internetā bez ķīlas un galvojuma. Uzņēmums darbojas no 2008.gada aprīļa. SMScredit kredītam pieteikties iespējams jebkurā nedēļas dienā, nosūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai nosūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila. Nepieciešamības gadījumā kredītam var pieteikties pastā. Šādu iespēju SMScredit sāka piedāvāt pavisam nesen, lai cilvēki varētu aizņemies, kā viņiem ērtāk. Ātrais kredīts internetā ir bez maksas un pieteikums tiks izskatīts un lēmums par kredīta piešķiršanu pieņemts dažu minūšu laikā.

Lai saņemtu ātro kredītu internetā nav īpaši jāpiepūlas, jo to var saņemt savā bankas kontā veicot pāris vienkāršas darbības. Pirmā no tām ir reģistrācija, kas ir nepieciešama, lai klients varētu iegūt lietotāja profilu. Pēc reģistrācijas Jūs caur savu lietotāja profila varēsiet ērti izvēlēties summu un atmaksas termiņu. Pēc pieteikuma Jums kredīts tiks pārskaitīts pāris minūšu laikā (parasti tas notiek 10 līdz 20 minūšu laikā) uz Jūsu bankas kontu.

ĀTRAIS KREDĪTS

Ātrais kredīts Tev palīdzēs, bet aizņemieties atbildīgi un pirmais aizņemšanās izvērtējiet savas spējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā. Ja Tas nav iespējams izmantojiet papildpakalpojumu „pagarināt aizdevuma atmaksu”, kas dod iespēju atlikt kredīta atmaksu vēl par 7, 14 vai 30 dienām.

Advertisements

Birkas: ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: