SMS pieteikums kredītam

Kredītu SMS pieteikums var tikt iesniegts tikai tad, kad ir pabeigta reģistrācija aizdevēja interneta vietnē. Ja Jūs atrodaties pie datora un vēlaties pieteikt ātro kredītu ar īsziņas palīdzību, tad tikai atliek nosūtīt vienu SMS un kredīta pieteikums būs iesniegts. Ja aizdevējs piedāvā pieteikt ātro kredītu ar SMS, tad noteikti tiek piedāvāta arī alternatīva – pieteikt ātro kredītu no lietotāja profila. Izvēlies sev piemērotāko veidu, kā pieteikt ātro kredītu.

Ja Tu esi neticami ātrs īsziņas rakstītājs, tad nav svarīgi, kā Tu pieteiksi ātro kredītu bez ķīlas. Ja Tu neraksti īsziņas ļoti ātri, tad piesaki kredītu no lietotāja profila, jo tas ir ātri, ērti un vienkārši. Ar SMS pieteikt ātro kredītu var gadījumā, ja esi vietā, kur nav pieejams dators un interneta pieslēgums. Atliek tikai nosūtīt īsziņu un SMS pieteikums būs iesniegts.

Kāpēc aizņemties SMS kredītu internetā?

  • Pirmais SMS kredīts bez maksas;
  • SMS kredīts bez ķīlas;
  • SMS kredīts bez darba vietas;
  • SMS kredīts bez galvojuma;
  • Skaidri definēti noteikumi;
  • Nekādi slēpti maksājumi;
  • Profesionāla apkalpošana;
  • u.c.

Ko nozīmē pirmais SMS kredīts bez maksas

Šis piedāvājums dod iespēju aizņemties jebkuram jaunam klientam pilnīgi bez maksas – nekādas komisijas maksas, nekādi procenti. Tev tikai jāatbilst aizdevēja nosacījumiem. Ja Tu atbilsti izvēlētā aizdevēja nosacījumiem un neesi aizņēmies jau ātro kredītu pie izvēlētā aizdevēja, tad Tu vari pieteikties un saņemt SMS kredītu bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē to, ka atmaksas brīdī Tev būs jāatmaksā tieši tāda summa, kādu aizņēmies.

Kas tiek prasīts, lai varētu saņemt SMS kredītu

Prasības ir ļoti mazas, jo tas ir īstermiņa aizdevums internetā. Jums tikai nepieciešams bankas konts, kādā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un e-pasta adrese.

Kā pieteikt SMS kredītu

Dodies uz ātro kredītu tabulu, izvēlies ātro kredītu izsniedzēju un noklikšķini uz „Saņemt naudu”. Tu nonāksi aizdevēja mājas lapā, kurā izpildi reģistrāciju un citas prasības, lai varētu pieteikt SMS kredītu. Tas ir ātri un vienkārši. Ātrā SMS kredīta pieteikumu var iesniegt dažu minūšu laikā, jo viss notiek ar interneta starpniecību. Tas, vai aizņemties SMS kredītu, vai nē, ir pilnībā atkarīgs no situācijas, kurā esat nonācis. Izvērtē SMS kredīta piedāvājumus un tikai tad piesakies SMS kredītam bez ķīlas, bez galvojuma, bez maksas, bez darba vietas un citām prasībām, kuras aizdevējs nepieprasa.

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: