Auto nomāšana

Auto nomāšana tā vietā, lai iegūtu auto kredītu tā iegādei, iespējams, šķiet spoža ideja, bet ir daudzi aspekti, kas Jums ir jāņem vērā, pirms šāda lēmuma pieņemšanas.

Kā piemēram:

Pirmā iemaksa

Pirmais aspekts, kas Jums jāņem vērā, ir, vai Jums ir nepieciešams veikt pirmo iemaksu par auto nomu. Parasti tā neparedz nekādus avansa maksājumus un ja Jums tiek lūgts veikt pirmo iemaksu, Jums vajadzētu pārskatīt savu lēmumu. Turklāt nauda, kas Jums būs jāmaksā sākumā, ir neatmaksājama nomas līguma beigās. Jums vajadzētu arī apsvērt to, ka tad, ja automašīna tiek bojāta vai nozagta, zaudējumu izmaksas netiks ietvertas Jūsu auto apdrošināšanas polisē.

Nobraukuma ierobežojumi

Vēl viens svarīgs auto nomas aspekts ir tas, ka kompānijas parasti nosaka nobraukuma limitu vidēji 45,000 km trīs gadu periodā un, ja Jūs to pārsniedzat, Jums var nākties maksāt papildus par katru lieko jūdzi. Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka 45,000 jūdzes uz 3 gadiem vai 15,000 km gadā ir nepietiekami. Tā, piemēram, Jums būs jāmaksā gandrīz 2400 € par lieko nobraukumu par vidēji papildus 4000 km gadā. Ja Jūs izvēlaties auto nomu, Jums vajadzētu mēģināt vienoties par papildus nobraukumu.

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: