Budžeta analīze

Budžeta analīzes mērķis ir palielināt trešo budžeta komponentu, starpību starp ienākumiem un izdevumiem. Ja vēlaties palielināt starpību, ir divi veidi, kā to izdarīt. Jūs varat vai nu palielināt ienākumus, vai samazināt izdevumus. Ja Jūs esat iesācējs budžeta analizēšanā, es neieteiktu Jums mēģināt paveikt abus reizē. Mainiet vienu, tad ķerieties pie nākamā. Bet ko mainīt? Vai Jums būtu jākoncentrējas uz naudas ietaupīšanu? Izmaksu samazināšanu? Vai Jums būtu jāmeklē papildus ienākumu avots? Un kā Jūs plānojat to darīt?

Aizsardzība

Aizsardzības pieeja ir tā, kurā Jūs koncentrējaties uz izdevumu samazināšanu. Ja neesat pārliecināts par to, kam pievērst uzmanību, atrodiet finansiālu profesionāli, lai Jums palīdzētu. Jums ir nepieciešams atrast kategorijas savā budžetā, kuras var samazināt. Dažas kategorijas, kam pievērst uzmanību, ir izklaide, un transports.

Problēma ar aizsardzības budžetu ir tā, ka ir noteikta robeža, līdz kurai Jūs varat iet. Galu galā, Jums vairs nebūs kategoriju, kur Jūs varat samazināt izdevumus. Aizsardzības budžeta plānošana ir ļoti vērtīga, bet tam ir savas robežas.

Uzbrukums

Ko Jūs varat izdarīt? Protams, Jūs varētu atrast otru darbu. Bet tam ir tikai ierobežots potenciāls. Jums ir nepieciešams radīt ienākumus, kas nav balstīti uz Jūsu laiku, jo Jums ir tikai 24 stundas dienā. Vai Jūs sākat uzņēmējdarbību, ieguldāt, vai apvienojat abus, Jūs meklējat kaut ko, lai radītu ienākumus. Ir daudz grāmatu, ko Jūs varat izmantot, kas Jums palīdzēs ar padomiem.

Advertisements

Birkas: ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: