Internets Tukumā

Ļoti, ļoti ātrs optiskais internets Tukumā par lielisku cenu. Ja Tev ir svarīgs ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums, tad piesaki optisko internetu Tukumā jau tagad. Optiskā interneta ievilkšana un citas nepieciešamās iekārtas ir par velti.

Piesaki optisko internetu jau tagad – internetā un saņem atlaidi. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Interneta pieslēgums Tukumā

Iespējams izvēlēties internetu Tukumā, jo ir pieejams optiskais internets – optika 1, optika 3 un optika 4, kā arī DSL internets – Internets 1, Internets 2 un Internets 3 – ātrs un kvalitatīvs internets. Ir pieejami arī Mājas komplekti – ātrs un kvalitatīvs internets, kā arī bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm. Un protams digitālā televīzija, kas saviem skatītājiem piedāvā populārus un skatītus TV kanālus, kā arī daudz un dažādus papildpakalpojumus – Video noma, pārraižu arhīvs, TV ierakstīšana, Apollo ziņas TV ekrānā un citi papildpakalpojumi, kas pieejami tikai Lattelecom klientiem.

Gan DSL interneta, gan Optiskā interneta lietošanai tiek izmantots interneta modems, kam var pieslēgt arī bezvadu rūteri, lai nodrošinātu bezvadu tīklu mājā. Jāpiebilst arī tas, ka optiskā interneta ierīkošana un arī DSL interneta ierīkošana tiek nodrošināta bez maksas. Piesaki Lattelecom internetu Tukumā, jo tas ir labs interneta pieslēgums par adekvātu cenu.

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: