Interneta pieslēgums Rēzeknē

Interneta pieslēgums Rēzeknē un tās apkārtnē. Apskatīsim kādus interneta pieslēgumus piedāvā Rēzeknē.

Rēzeknē tiek piedāvāti sekojoši interneta pieslēguma veidi:

Lattelecom: Internets ekonomiskais un Internets 1,2,3, Bezvadu internets – Mobilais internets, WIMAX, Wi-Fi, mājas Wi-Fi, optiskais internets un iezvanpieeja, kā arī jaunākais – optiskais internets Rēzeknē.

Izzi: Internets 1,2,3 un Bezvadu internets.

Microlines: Četri dažādi interneta pieslēguma tarifi

Cik liels interneta pieslēgums ir pieejams?

Rēzeknē iespējams interneta pieslēgums ar ātrumu līdz pat 500mbit/s, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Latvijā. Optiskais internets nodrošina maksimālu drošību un maksimālu apmierinātību pat visprasīgākajiem klientiem. Attiecībā uz klientiem, kas vēlas ātrāku internetu, tagad ir īstais laiks lai pieslēgtos Lattelecom nākotnes tīklam jeb optiskam internetam. Lattelecom turpina attīstīt ”nākotnes tīklu” Latvijā. To izmantojot katrs iegūs iespējas, kas padarīs viņa dzīvi ērtāku, mūsdienu informācijas laikmetā.

Pateicoties optiskā interneta zemajām cenām, ātrumam un kvalitātei – optiskais internets ir ļoti pieprasīts. Ja Tev nepieciešams kvalitatīvs interneta pieslēgums par adekvātu cenu – piesaki Lattelecom optisko internetu Jau Tagad! Atgādinu, ka katram klientam Rēzeknē tiek pieslēgts individuāls optiskā interneta pieslēgums, kas nav jādala ne ar vienu citu. Tas nozīmē to, ka interneta kabelis tiek aizvilkts līdz optiskā klienta dzīvoklim, kā rezultātā optiskā interneta klientam Rēzeknē nonāk tāds interneta ātrums, kādu viņš ir pasūtījis. Kopā ar jebkuru optiskā interneta plānu saņemsi divas dinamiskās IP adreses. Divas IP adreses noderēs, ja gribēsi pieslēgt divus datorus, kā rezultātā katram būs sava IP adrese.

Advertisements

Birkas: , , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: